Izabela Grudzińska

Absolwentka liceum plastycznego w Kole, studentka II roku studiów magisterskich na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, laureatka nagrody burmistrza gminy Mosina w III Studenckim Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej, brała udział w różnych wystawach krajowych oraz w wystawie w Belgradzie. Interesuje się rzeźbą animalistyczną.

Aleksandra Latanowicz

Studentka II roku studiów magisterskich na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Brała udział w wystawach związanych z III Studenckim Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej w roku 2015, jej grafiki wykonane w technice linorytu wystawiane były też w Rumunii podczas projektu WEST MEETS EAST – A CULTURAL BOOK EXCHANGE 2015/ 2016. Zajmuje się głównie rzeźbą animalistyczną.

Małgorzata Małkiewicz

Przede wszystkim maluję. I choć lubię próbować różnych technik plastycznych/monotypia, rysunek, fotografia/, to jednak malarstwo jest dla mnie mega techniką. Pracuję głównie olejem i akrylem na płótnie, czasem na skrawkach płótna zszywanych dratwą. Moje obrazy to przede wszystkim pejzaże wewnętrzne, niespokojne, subiektywistyczne, otwierające różne możliwości interpretacji, ale inspiracją bywa też człowiek, jego lęki i myśli, codzienne zdarzenia. Z wykształcenia jestem socjologiem i arteterapeutą, pracuję również z młodzieżą i dziećmi. Maluję od zawsze.

dołącz do nas na facebooku! logo-fb